Zarząd Black Pearl S.A. ze względu na posiadanie aktywów w postaci waluty cyfrowej MCAN coins podjął decyzję o zawarciu umowy sponsoringowej z Klubem Rugby Budowlani Łódź, który przez ostatnie trzy lata zajmował lokatę Mistrza lub Wicemistrza Polski. Obecnie będzie ubiegał się o Puchar Mistrza Polski co umożliwi mu rozgrywki na Arenie Międzynarodowej. Celem tej inwestycji jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz popularyzacja marki MCAN na świecie. Globalizacja waluty cyfrowej posiadanej przez BPC ma doprowadzić do nadania jej użytkowego charakteru.

KS Budowlani Łódź to klub z wielopokoleniową tradycją i pasją do sportu. Sekcja rugby w KS Budowlani Łódź działa nieprzerwanie od 1968 roku, choć historia rugby w Łodzi sięga jeszcze wcześniejszych lat. Klub wychował i wyszkolił wielu profesjonalnych zawodników, którzy stawali się członkami kadry reprezentacji narodowej, tym samym mając ogromny wpływ na historię rugby w Polsce. KS Budowlani Łódź pięciokrotnie zdobyli tytuł Mistrza Polski oraz ośmiokrotnie tytuł Wicemistrza Polski w sekcji Seniorzy, ponadto pięciokrotnie zdobyli Puchar Polski. Sekcja Juniorów stała się osiemnastokrotnie Mistrzami Polski.

Logotyp sponsora zostanie umieszczony na głównym, najbardziej charakterystycznym miejscu koszulek sportowców – tuż przy ich numerach. Takie umiejscowienie pozwoli nam na osiągnięcie naszego celu jakim jest popularyzacja marki MCAN oraz zakorzenieniu w oczach świata jej jako marki wspierającej zdrowy styl życia.  

„BLACK PEARL S.A. właściciel waluty cyfrowej McAN sponsorem Klubu Rugby- pretendenta do tytułu Mistrza Polski.” https://www.bankier.pl/wiadomosc/BLACK-PEARL-S-A-BLACK-PEARL-S-A-wlasciciel-waluty-cyfrowej-McAN-sponsorem-Klubu-Rugby-pretendenta-do-tytulu-Mistrza-Polski-7918218.html