Właściciele waluty MCAN , którzy przetransferowali środki na giełde IDAX,

Spółka Medican LTD powzięła informacje o trudnej sytuacji klientów, którzy posiadają swoje jednostki walutowe MCAN na giełdzie IDAX. Od tego  momentu cały czas pracujemy nad odpowiednim rozwiązaniem, które pozwoli wyjść naszym inwestorom z zaistniałej sytuacji. Niestety giełda IDAX znajduje się w stanie upadłości i nie ma możliwości kontaktu z osobami z kierownictwa. Nie pozostawimy Państwa bez pomocy – szukamy rozwiązań problemu.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy właścicieli  MCAN coinów , którzy posiadają swoje środki na giełdzie IDAX o przesłanie zrzutów ekranu z giełdy, które potwierdzają ilość posiadanych MCANów (poniżej przedstawiamy kompletną instrukcję). W przypadku gdy logowanie na giełdę IDAX nie będzie możliwe dla użytkownika, każdą sprawę będziemy rozpatrywać indywidualnie.

O dalszych krokach będziemy informowali w kolejnych komunikatach – prosimy o obserwowanie naszego profilu

Instrukcja stworzenia zrzutów ekranu:

  1. Po zalogowaniu się na własne konto w serwisie IDAX –  https://www.idax.pro/, prosimy o kliknięcie w menu w opcję ASSETS i wybranie SPOT ACCOUNT.
  1. Po kliknięciu pojawi się zakładka, na której zobaczą Państwo stan swoich portfeli dla poszczególnych walut/tokenów. Prosimy o wpisanie w wyszukiwarce skrótu MCAN.
  1. Państwa oczom ukażę się ilość MCAN, które posiadają Państwo na waszym koncie. Z tego widoku prosimy zrobić zrzut ekranu zgodnie z przykładem powyżej. Ważne by na zrzucie ekranu z tej planszy widoczny był adres email w prawym górnym rogu (na przykładzie adres jest zakryty niebiskim kolorem). 
  1. Następnie prosimy o przejście do zakładki Deposit History.
  1. Należy wykonać zrzut ekranu zgodnie z powyższym przykładem. Ważne by na zrzucie był widoczny adres email w prawym górnym rogu (na zrzucie zakryty kolorem niebieskim) i lista wszystkich depozytów MCAN jakie pojawiły się na koncie.
  1. W kolejnym kroku powinni Państwo przejść do zakładki Withdrawal Records.
  1. Zobaczą tam Państwo wszystkie wypłaty jakie zostały wykonane z naszego konta. Proszę zrobić zrzut ekranu zgodnie z przykładem powyżej. Ważne by na zrzucie był widoczny adres email w prawym górnym rogu (na zrzucie zakryty kolorem niebieskim) i lista wszystkich wypłat MCAN jakie pojawiły się na koncie
  2. Zbiór trzech powyższych zrzutów ekranu prosimy przesłać z adresu email zgodnego z adresem email na koncie IDAX na adres email info@old.blackpearl.nazwa.pl. Po weryfikacji zrzutów poinformujemy Państwa o ich poprawności.