MCAN bio

MCAN bio

Leczenie dla ducha, ciała i umysłu!

Zmieniamy służbę zdrowia, prowadząc zaawansowane technologicznie badania i opracowując innowacyjne produkty lecznicze na bazie konopi, które poprawiają jakość życia pacjentów cierpiących na choroby przewlekłe, takie jak rak, stwardnienie rozsiane, padaczka, HIV/AIDS czy stres pourazowy.

Inwestując w Medican Ltd. poprzez zakup monet MCAN stajesz się częścią Społeczności MCAN, która wspiera walkę o lepszą przyszłość pacjentów na całym świecie.

Wszystkie nasze działania prowadzimy w duchu holistycznego traktowania i podejścia do człowieka, zgodnie z którym ciało, sfera poznawcza, emocjonalna i środowisko życia człowieka stanowią niepodzielną całość, a zrozumienie zachodzących w jej obszarze procesów to warunek skutecznego leczenia.

Statystyki Rynkowe

Jak szybko rozwinie się światowy rynek konopi medycznych? Badania branży ujawniły znaczne tempo wzrostu rynku i wysoki popyt konsumencki. Raporty inwestycyjne i raporty rynkowe dotyczące konopi wskazują, że w ostatnich latach sprzedaż legalnej marihuany wzrosła o ponad 40%, głównie w wyniku jej rosnącej legalizacji, rosnącego wykorzystania konopi medycznych oraz rosnącej liczby osób starszych, które potrzebują ich do leczenia chorób przewlekłych. Przewiduje się, że światowy popyt na konopie (medyczną i rekreacyjną) będzie stale rósł w tempie wzrostu wynoszącym co najmniej ~17% do ~23% rocznie.

Sklep Online

W przyszłości planujemy uruchomienie sklepu z szeroką gamą produktów CBD.

Aktualności