Domy pasywne i energoszczędne

Domy pasywne i energoszczędne

W poszukiwaniu oszczędności coraz częściej inwestorzy decydują się na budowę domu w technologii energooszczędnej. I choć koszt wybudowania takiego domu może być znacząco wyższy od standardowego, późniejsze zyski z codziennej eksploatacji szybko równoważą poniesioną inwestycję.

Ważne informacje

18 maja 2010 r. Parlament Europejski przyjął zmiany w Dyrektywie w sprawie charakterystyki energetycznej budynków. Począwszy od 2021 r., wszystkie nowopowstałe budynki na terenie Unii muszą być budynkami o prawie zerowym zapotrzebowaniu na energię. Nowe budynki użyteczności publicznej muszą spełniać ten wymóg już od 2019 r.

Zainteresowany budową domu pasywnego lub energooszczędnego?

Wraz z naszymi partnerami – firmą NF40 i CarbonHeat, krajowymi liderami w zakresie budowy domów energooszczędnych i pasywnych – przeprowadzimy kompleksową budowę Twojego domu pasywnego

Masz pytania?

 Chętnie na nie odpowiemy!

Zapłać w MCAN​

Przykład

Dom energooszczędny o powierzchni 115 m2 – koszt około 300.000 PLN = 75.000 USD*

10% – 7.500 USD płatne w MCAN po kursie 1 MCAN = 1 USD
Koszt budowy domu po wpłacie w MCAN to:
75.000 USD – 7.500 USD (płatne w MCAN) = 67.500 USD
67.500 USD – 5% rabatu = 64.125 USD

Całkowity koszt budowy domu energooszczędnego przy płatności 10% jej wartości w MCAN wyniesie nie 70.000 USD a 64.125 USD

 

*podane kwoty zostały maksymalnie uproszczone do celów przykładu.

Nie zwlekaj, zainwestuj w dom pasywny lub energooszczędny już dziś i ciesz się przyjaznym miejscem do życia przez długie lata!

Statystyki rynkowe

Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. In auctor lobortis lacus. Aenean massa. Phasellus magna. Aenean commodo ligula eget dolor.

Projekt realizowany jest we współpracy z firmami NF 40 Sp. z o.o. i Carbonheat sp. z o.o. specjalizującymi się w budowie domów w technologii energooszczędnej. W kolekcji firmy znajdują się domy różne pod względem wielkości i architektury, ale łączy je jedno – niskie zapotrzebowanie na energię do ogrzania.