Grunty i nieruchomości

Grunty i nieruchomości

„Nieruchomości nie da się zgubić ani ukraść, ani nie można ich komuś odebrać. Zakupione z rozsądkiem, zapłacone w całości i zarządzane z ostrożnością, są najbezpieczniejszą inwestycją na świecie.”

Franklin D. Roosvelt

Ziemia to najstarszy składnik majątku ludzi cywilizowanych. Inwestycja w ziemię to ważny aspekt dobrego zabezpieczenia na przyszłość. Dzisiaj każdy ma możliwość zostać właścicielem ziemi niezależnie od jej celu zagospodarowania. Ponadto ograniczona podaż powoduje stały wzrost jej wartości ponad inflację i odporność na załamania koniunktury rynkowej. Dalsze zmiany w prawie powodują ułatwienia w obrocie gruntami, co jest cechą ogólnej tendencji do liberalizacji tego sektora rynku.  

Waluta MCAN w technologii blockchain umożliwia zakup gruntu obywatelom całego świata. I tak obywatel Chin, Rosji, Gwatemali czy Peru – w dobie zmian klimatycznych, ma możliwość dołączyć do Społeczności MCAN.

Dlaczego warto inwestować w ziemię:

Działki MCAN – inwestuj w grunty i zarabiaj!

Szukasz pięknie położonej działki pod budowę domu? A może jesteś zainteresowany/a inwestowaniem w najbardziej bezpieczny a przy tym najmniej wymagający Twojej ingerencji interes? Dobrze trafiłeś!

Proponujemy Ci inwestycję wysokiej klasy działki budowlane zlokalizowane w malowniczej okolicy Pturku w województwie kujawsko-pomorskim. Łącznie posiadamy ponad 1 mln m2 gruntów odpowiednio przygotowanych pod zabudowę, otoczonych lasem i położonych nad Jeziorem Wolickim.

Lokalizacja

Mapa terenu

Jezioro Wolickie

Zapłać w MCAN

Pamiętaj, że inwestycja w grunty to dobra lokata kapitału, nakierowana na bezpieczny i odpowiednio wysoki zysk, gwarantująca spokojną przyszłości. Nasza propozycja zakupu działki MCAN idealnie wpasowuje się w charakterystykę dzisiejszego okresu stagnacji finansowej, co daje wymierne korzyści również w dłuższym okresie czasu.

Nie zwlekaj, zainwestuj w nasze działki budowlane i ciesz się bezpieczną inwestycją na długie lata!

Masz pytania?

Pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Skontaktuj się z nami, a ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Statystyki rynkowe

Współcześnie osoby, które posiadają wolne środki finansowe, upatrują inwestycji, która będzie na siebie zarabiać bądź wraz z upływem czasu podwyższy swoją wartość. Obligacje, lokaty krótko- lub długoterminowe czy nieruchomości. Istnieje wiele opcji, ale znaczna część wiąże się z dużym ryzykiem lub niewielkimi zyskami. Jednym z najbezpieczniejszych i jednocześnie dochodowych form lokowania kapitału jest kupienie działki. Warto się jednak zastanowić czy tego rodzaju inwestycje mają w ogóle sens? I dlaczego warto inwestować w ziemię?