Łódzki klub rugby to grupa pasjonatów z wielopokoleniową tradycją i zamiłowaniem do sportu. Klub wychował i wyszkolił wielu profesjonalnych zawodników, którzy stawali się członkami kadry reprezentacji narodowej, tym samym mając ogromny wpływ na historię rugby w Polsce. Pięciokrotnie zdobyli tytuł Mistrza Polski oraz ośmiokrotnie tytuł Wicemistrza Polski w sekcji Seniorzy, ponadto pięciokrotnie zdobyli Puchar Polski. Sekcja Juniorów stała się osiemnastokrotnie Mistrzami Polski.

W tym sezonie zapał graczy oraz pragnienie zwycięstwa jest równie ogromne, co oczywiście ma swoje odzwierciedlenie w tabeli wyników. Master Pharm Łódź znajduje się na szczycie listy z bilansem 76-07 oraz 5 punktami po meczu ze Sparta Jarocin. W tym sezonie towarzyszyć rugbistom w ich zwycięstwach oraz zagrzewać do walki będzie nowy sponsor jakim jest Black Pearl SA wraz ze swoją wirtualna walutą MCAN. W nowych strojach będziemy mogli zobaczyć naszych zawodników już w najbliższym meczu II kolejki ekstraligi z MKS Ogniwo Sopot.

Na konferencji prasowej dyrektor sportowy Master Pharm Rugby Łódź, Mirosław Żórawski zaprezentował sylwetkę nowego sponsora strategicznego.  

Konferencję opublikowała redakcja sportowa TV TOYA SPORT.

https://www.facebook.com/tvtoya.sport/videos/301667694235564/